Medyum Farzin Hoca Yorumları

Medyum Farzin Hoca, yıllardır en güvenilir medyum hocalar arasında yerini almaktadır. Tam 30 yıldır sizlerle beraber çıktığı bu ulvi yolculuğa güven içerisinde devam etmektedir. Onun hikayesi diğer medyumlardan biraz farklıdır.

Medyum Farzin Hoca, 5 yaşında yaşadığı trafik kazasında tüm aile bireylerini (anne, baba ve kardeş) kaybeder. Paramparça olan arabadan burnu dahi kanamadan bir mucize eseri kurtulur. Sadece ailesini kaybetmemiştir, aynı zamanda kaza sonrası bazı özel yeteneklerde kazanmıştır. Anneannesi ve dedesi tarafından hamiliği üstlenilen Farzin onların kanatları altına girmiştir. Zaman içerisinde duru görme yeteneğini farkeden Dedesi Molla Mehmet (gizli ilimler üstadı) Farzin’i yıllar süren ummalı bir çalışma ile Ocak geleneğine uygun bir şekilde yetiştirir ve ona el verir. Farzin ismini ise Mısır’da ki hocası Molla Abdullah vermiştir. Çok ufak yaşlarda ilm-i ledün hakkında verdiği cevaplar karşısında hayretler içerisinde kalan ve yetenekleri konusunda şaşkınlığını gizleyemeyen hocası kendisinin cinlere emir verip onları kullandığına şahit olunca ismini değiştirmiştir ve ona artık Farzin ismi ile hitap edilmesini emretmiştir. Orta Doğu ve Türkiye’nin en ünlü hocalarından gizli ilimler alanında aldığı dersleri başarıyla tamamlamış ve icazetini almıştır. Hoca sıfatı ise küçük yaşlardan beri gerçekleştirdiği sohbetlerden ve ilm-i ledün üzerinde ki başarılarından gelmektedir. İlk kürsüye çıkıp halka seslenişi 9 yaşında olmuştur. Her sohbeti esnasında insanlar cezbe ile Allah diye nida etmiş ve ona bakıp gönüllerin pınarı diye seslenmişlerdir.

İnternet adresi: https://www.medyumfarzin.com

Medyum Mirsad Hoca Yorumları

Medyumlar arasında ilgimizi en çok çeken medyum hocalardan birisidir Mirsad Hoca. Medyum kelimesinden pek hoşlanmıyor çünkü kendisi gelenekçi; örf ve adetlerimize uygun hitap edilmesini tercih ediyor. Dünyaca tanınan ve Türkiye’nin bir dönem gündemini bir hayli meşgul etmiş, hayat hikayesi ile insanları şaşırtan başarılara imza atmış bir medyum hocadır.Ufak yaşlarda başından geçen acı bir olay ve hemen ardından başlayan duru görme yeteneği gizli ilimler üstadları tarafından keşfedilir.Özel bir kişiliğe sahip olduğu için ufak yaşlarda yetiştirilen Mirsad hoca şu anda dünyanın bir çok müslüman ülkesine düzenli istekler doğrultusunda ziyaretler gerçekleştirir.Medyumlar sektörünün dobracılarından biridir ve kendine has çok özel prensipleri vardır.

Kendisinin yetim ve öksüz olarak büyümesinden dolayı kazançlarının bir çoğunu yardıma muhtaç insanlara ve yetim/öksüzlere yardımda kullanan Medyum Mirsad bir çok kişinin fikir danışmanıdır.Türkiye’de ki medyumlardan daha farklı bir çalışma stili bulunmaktadır ve konuşmasının insanlar üzerinde psikolojik olarak rahatlatma hissi uyandırdığı söylenir.Bir çok kişi görmek istesede sadece belirli dönemler ziyaretçi kabul eder ve tüm zamanını çalışmalarına harcar.Bayanlarla yüzyüze görüşmeyi asla kabul etmez, kendince özel sebepleri vardır ve çevresi tarafından taktirle karşılanır.Pek çok kez başarıları medyaya yansımıştır fakat özel isteği doğrultusunda bu haberler kaldırılmıştır.

Kendisi için Türkiye’de ki medyum hocalar arasında kendini en çok geliştiren ve başarıları ile en çok söz edilen medyumlardan biri diyebiliriz.Türkiye’nin ve Dünya’nın dört bir tarafından yoğun bir şekilde aranan ünlü Medyum Mirsad gerçekten ihtiyacı olanlara yardım eder.Kötü niyetli hiç bir işe elini sürmez, ayırma yada yuva dağıtma ile ilgili hiç bir konuda destek vermez ve bunu tasvip etmez.

İnternet adresi: https://www.mirsadhoca.com

Medyum Ali Yorumları

Sizlere çözümü olan her türlü derdinizde yardımcı olabilmek adına gecemi sabahıma katarak çalışmaktayım. Mısır’da aldığım havas ve bir gayb ilmi, aynı zamanda Teozofi’nin bir dalı olan ilm-i ledün eğitimleriyle zaten doğuştan sahip olduğumu fark ettiğim yeteneğimi uzun yıllar geliştirdim. Sonrasında bu işi en iyi şekilde icra edebilmek için Türkiye’de de parapsikoloji, bioenerji ve kuantum alanlarında ihtisas yaptım. Yaklaşık 18 senedir de çözümü mümkün olan her türlü konuda insanlara yardımcı olmaya gayret ediyorum. Yüce Allah’ın insanlığa sunmuş olduğu gizli ve mucizevi bir ilim olan havas ilminin şifreleriyle 18 yaşından büyük her türlü kardeşime yardımcı olmak için vaktim ve ömrüm yettiğince buradayım. Allah’ın kimseye medyumda, hocada çare arayacak bir dert vermemesi en büyük dileğim ancak hayat ne yazık ki insanlara karşı her zaman iyi şeyler sunmuyor.

Medyum Recep Kaplan Yorumları

Recep Kaplan Ailesinden gelen Ocaklık Geleneği ve Yedi Yaşında kendisine Görünen Manevi (Cinni) varlıklardan aldığı yardımla Otuz yılı aşkın süreyle Gizli İlimler, Astroloji, Havvas, Ledün İlmi, Bio Enerji, Hipnotizma, Parapsikoloji, Şifalı Bitkiler, Manevi Şifacılık başta olmak üzere daha birçok Gizemli konularla ilgili araştırma ve çalışma yapan ilim sahibi bir Üstad ve Türkiye’de İlk Vergi Mükellefi olan ve bu alanda Dünyaca tanınan bir Medyum’dur.Bir Gazete haberinde ”işadamlarının kendisine danışmadan ihaleye girmediği yatırım yapmadığı. Siyasilerin seçimlerden önce mutlaka görüşüne başvurduğu Futbolcuların ve Futbol klüplerinin ikinci adresi. Sanatçıların ve Sosyetenin en popüler Medyumu” diye tanıtmıştı Recep Kaplan’ı.Medyum Recep Kaplan Ailesinden gelen Ocaklık Geleneği ve Yedi Yaşında kendisine Görünen Manevi (Cinni) varlıklardan aldığı yardımla Otuz yılı aşkın süreyle Gizli İlimler, Astroloji, Havvas, Ledün İlmi, Bio Enerji, Hipnotizma, Parapsikoloji, Şifalı Bitkiler, Manevi Şifacılık başta olmak üzere daha birçok Gizemli konularla ilgili araştırma ve çalışma yapan ilim sahibi bir Üstad ve Türkiye’de İlk Vergi Mükellefi olan ve bu alanda Dünyaca tanınan bir Medyum’dur.

Medyum Dolunay Yorumları

Gerçekten yetenekleri ve bilgileri ile bir adım önce olan Medyum Dolunay, ülkemizin sayılı resmi ruhsata sahip medyumlarından biridir. Resmi ruhsatı ile vergi levhalı olarak çalışmalarını sürdüren, uzun yıllardır medyumluk yeteneklerini danışanları ile paylaşan bir isimdir.

Dolunay Hoca, iletişim kurma noktasında da kesinlikle zor biri değildir. Sıcakkanlı, aynı zamanda mesafeli ve nerede nasıl davranması gerektiğini bilen asil bir zattır. Danışanları ile iletişim kurmakta zorlanmaz ve ne zaman isterlerse onların kendisine ulaşmasını sağlar ve ister. Bir sorun olursa, aklınızda soru işareti olursa, çekinmeden kendisi ile iletişim kurabilirsiniz. Uzaktan telefon ya da benzer iletişim şekillerinde danışanlar da internet üzerinden, telefon ile her zaman kendisiden bilgi alabilirler.

Hoca, havas ilmi konusunda tam bir uzmandır. Ayrıca, ilm-i ledun, parapsikoloji başta olmak üzere, spiritüel alanların hepsinde gerçek bir uzmandır. Dolunay Hoca tam anlamıyla donanımlı bir kişiliktir. Sezgisel yeteneklerini, inançları ile birleştirmekle kalmaz, aynı zamanda eğitim alarak ve kendini bir adım daha geliştirerek kişisel gelişim uzmanın da olmuş bir kişidir. Birçok danışanına, kuantum, hipnoz eğitimleri, nlp eğitimlerini en üst seviyede alarak yardımcı olmaktadır. Hoca bu eğitimleri, advanced master trainer derecesinde almış, gerçekten dolu bir isimdir.

Medyum Olcay Yorumları

Pek çok kişiden  çeşitli eğitimler alarak havas ve ilmi ledün alanlarında kendini geliştirdi, var olan yeteneği aldığı eğitim ile birleştirdi.Medyum Olcay daima bilim ve ilimin bir arada ilerldiğine inanan ve bunu savunan bir ilim adamı olarak ilimin ve bilimin birbirinden ayrılmayacak iki farklı sistem olduğunu dile getirmekten çekinmedi.Medyum Olcay’ın sahip olduğu derim havas ve ilmi ledün bilgisinin yanı sıra yurtiçinde ve ülkemizde aldığı eğitimlerle Bionerji,Nlp,Parapsikoloji ve Kuantum alanlarında aldığı diplomalarla danışmanlık ve eğitmenlik hakkına sahip bulunmaktadır.Medyum Olcay bu alanlarda eğitmenlikten yana olmadığını belirtip uygulayıcı tarafta olduğunu belirtsede. 2010 senesinden beri açtığı küçük gruplara ders vermektedir.

Unutmayın bir çocuğun her meslek için doğuştan yetenekleri vardır mesela bir oyuncu istediği kadar eğitim alsın eğer yeteneği yoksa o alanda kendisini geliştirip başarılı olamaz, ve ya bir insanda oyunculuk yeteneği olsa da gerekli olan konservatuar eğitimini almadıktan sonra hep yarım kalacaktır. Medyumluk ve manevi danışmanlıkta buna benzer;var olan yeteneklerini mutlaka eğitimle geliştirmeli ve her zaman bir medyum araştırma durumunda olmalıdır çünkü ilim sınırsızdır.

Medyum Şermin Yorumları

Bir gün sokakta oynarken gözünün önünde televizyon ekranı gibi bir görüntü açılıyor Şermin Tokuşçu’nun. Kırmızı bir arabanın dayısına çarptığını görüyor. Hemen eve koşup bunu annesine anlatıyor. Ancak küçük yaşta olduğu için ciddiye alınmıyor. Ertesi hafta dayısının ölüm haberi aileye ulaşınca, ister istemez bir tedirginlik başlıyor. Küçük kız önce hocalara, ardından psikologlara götürülüyor. Ancak hiçbir sonuç alınamıyor. ‘O görüntüler arada yine bana ulaşıyordu. Çocuk olduğum için ne olduğunu kestiremiyordum ama pek çok arkadaşımdan farklı olduğumu anlamıştım’ diyen Tokuşcu’ya bir aile dostu yardımcı oluyor. Bunun metafizikle ilgili olduğunu ve bu alanda eğitim alması için yurtdışına gitmesinde yardımcı olmayı teklif ediyor. Aile zar zor ikna ediliyor ve Tokuşçu eğitim almak üzere İngiltere’ye gidiyor. Kendisi gibi insanların olduğunu görünce rahatladığını söyleyen medyum, çocukluğunu ve gençliğini yaşayamadığını anlatıyor. Oturduğu mahallede kulaktan kulağa yayılan söylentiyle ev, ondan şifa isteyen yardıma muhtaç insanlardan, fal baktırmak isteyenlere türlü türlü insanla dolup taşıyor. Eğitimini tamamlayıp Türkiye’ye dönen genç kadın insanlara yardımcı olmak amacıyla kendi özel kartlarıyla fal bakmaya başlıyor. Aslen İstanbul Teknik Üniversitesi Türk Müziği Şan Bölümü’nden olan Tokuşçu, amatör olarak Astroloji ile ilgilenmektedir.

Medyum Zeynel Yorumları

Tokat’ın Niksar ilçesinde, 1964 yazında 6 çocuklu bir ailenin ilk çocuğu olarak dünyaya gelen Zeynel Eroğlu, Fizik Ötesi yani Metafizik İlimleri kendine meslek edinmiş ve üstadım diye adlandırdığı babası Hüseyin efendi gibi, insanların manevi sorunlarına çare bulmaya çalışan bir 21. Yüzyıl Metafizik Uzmanı…

“Kendimi bildim bileli metafizik ilimlerin içindeyim” diyen Zeynel Eroğlu, “İşim bana aile mirası diyebilirim çünkü benim ilk hocam, akıl danışmanım babamdı. Bugüne kadar yaptığım, yapabildiğim ve yapmaya çalıştığım her başarımı babama borçluyum…” şeklinde konuşarak hem babasına olan vefasını gösteriyor, hem de yaptığı işin kısa bir özetini veriyor bizlere…
Hayatının nerede ise yarısından çoğunu Metafizik İlimler ile ilgili yaptığı çalışmalara ve araştırmalara adayan Zeynel Eroğlu, hayat devam ettikçe öğrenmenin asla bitmediğini savunuyor.

Ayrıca; Modern, Klasik, Vedic (Hint) ve Çin Astrolojisi ile ilgili uğraşları bulunan Zeynel Eroğlu, Ruhsal Şifa, Reiki, NLP, Feng Shui, Hipnoz ve Çakra Açma çalışmaları yapmaktadır. Özellikle Metafizik anlamda yaptığı çalışmalar ile Ulusal Kanallarda tartışma programlarına katılarak, kendisine yöneltilen soruları cevaplandırmış, Uzman Tv’de metafizik ile ilgili toplumun merak ettiği konulara açıklık getirmiştir. Çalışmaları görsel basının yanında yazılı basına da konu olan Zeynel Eroğlu, “okuyorum, çalışıyorum, öğreniyorum ve anlıyorum” ilkeleri ile hareket ediyor, danışanlarına da bu duyguları ve kavramları aşılıyor.

Medyum Rahşan Yorumları


Türkiye’nin gelmiş geçmiş en eski ve en iyi ilm-i ledün üstadlarından biridir. Yaşı itibari ile geçmişe dayanan dillere destan başarıları ve dil ısırtan cinsden yıldızname bakimları ile bir çok kişiyi hayretler içerisinde bırakan profesyonel yıldızname yorumcusu ve hocadır. Kökü Mısır ve İrana dayanan Rahşan Hoca aynı zamanda bir çok ilm-i ledün uzmanının da hocasıdır. Aşk, Bağlama, Vefk Çalışmaları ve Büyü Bozma yetenekleri ile ismi bir çok araştırmacı yazarın kitabında konuk olmuş, televizyon dünyasının ise paranormal olaylar için hazırlayacağı programlarda yol gösterici olarak danıştığı kişidir. Yıllarca popüler bir çok gazetenin ve derginin astroloji köşe yazarlığını yaptı. Çalışmaları ile yayın evlerinde yer alan tılsım kitapları yazarlarının kaynak amaçlı danıştığı ve Türkiye basınında kehanetler üstadı vizyonuna sahiptir.

Medyum Kağan Yorumları

Medyum Kağan ismi ile tanınan Oğuz Mutlu, Burdur şehrinin Kavacık köyünde doğmuştur. İlkokul dönemini köyünde geçiren ve orada okuyan Oğuz Mutlu Ortaokul ve Lise eğitimini dışarıdan bitirmiştir. İlkokul dönemlerinde başlayan öngörüsel yetenekleri bir gece vakti gördüğü rüya ile bütünleşmiş ve kendisi bedensiz varlıklar ile iletişim kurmaya başlamıştır. Medyum Kağan ismi ile tanınan Oğuz Mutlu yıllardır medyumluk mesleğini Antalya ve İstanbul şehirlerinde yasal olarak icra etmektedir.18 senelik mesleki hayatında binlerce danışanına rehberlik ederek faydalı olan Medyum Kağan bu alanda yaptığı başarılı çalışmalarla kendisini ispat etmiş bir medyumdur.